Ortaklık Programı

Akıllı SEO Hosting Ortaklık Programına gösterdiğiniz ilgiden dolayı Teşekkürlerimizi sunarız.

Bu programa katılarak, sunulan en popüler ve devrimsel SEO Hosting'e adım atmış olursunuz.

Eğer SEO veya Hosting merkezine sahibseniz, tekliflerimizle daha kolay kar elde etme şansına sahip olursunuz.

  playlist_add_check Dünya çapında ve farklı veri merkezlerinden İP'ler sunan tek hosting şirketiyiz.
  playlist_add_check Teklifimiz WHM/CPanel'e dayanır ve tüm müşterileriniz İP'leri dünyanın hangi köşesinde konumlu olursa olsun, tek hesapla tüm İP'lerini ve internet sayfalarını yönetebilecekler.
  playlist_add_check 90+ veri merkezlerinden İP sağlayın, çünkü arama motorları bu merkezlerden gelen İP'leri takip etmeleri ve hakkında bilgi etinmeleri neredeyse imkansızdır.
  playlist_add_check İnternet devlerin sahip olduğu İP adreseri sunan tek SEO şirketiyiz (Google da dahildir).
  playlist_add_check Tahmin edeceğiniz üzere biz CloudLinux tabanı üzerinden hizmet veren tek SEO hosting sağlayıcısıyız.
  playlist_add_check Size ücretsiz e-posta, telefon no (5 ülke) ve 7/24 sohbet desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular


Komisiyonun değeri nerdir?

2.5% of the payment.

Nasıl kaydolabilirim?

Eğer zaten bir kullanıcısıysanız, ziyaret ediniz https://seohosting.io/client ve "Güvenli Müşteri Girişi"ne tıklayın ve sonrasında ikinci üst menüdeki "Satış Ortakları" linkine tıklayın ve başlayın. Eğer bir kullanıcı değilseniz, tıklayınız buraya başlamak adına.

Ödemem nasıl yapılacak?

We have a minimum payment threshold of $250.00. Once your commission balance exceeds this amount, you can receive payment via Bitcoin or bank transfer.

Komisiyon Geçikme nedir?

Ortaklık isteği onaylandıktan 65 gün sonra komisiyonunuz ödenmeye uygun duruma gelecektir (bunun nedeni geri ödeme taleplerine zaman tanımaktir).

Paypal'la yapılan ödemelerde bekleme süresi 6 aydır (Sebebi yeni Paypal kurallarına göre geri ödeme ya da ödeme geri almaya zaman tanımaktır).

Terfi kuralı nedir?

Eğer ilgili müşteri kaydolurken indirim sağlmak adına promosiyon kodu kullanırsa ve siz komisyonlu bir ortağımız iseniz, indirim miktarı komisyondan düşecektir. Örneğin, eğer '3 aylık ücretsiz' promosyon kullanıldı ise, satış ortağı, ilk ödeme tutarı ve ürünün takip eden aylar için belirlenmiş ücretleri üzerinden komisyon alacaktır. Dolayısı ile 'sıfır' üzerinden yüzde aldığı için ilk 3 ay 'sıfır' komisyon alacaktır.

Yükseltmeler ile ilgili kural nedir?

Eğer ilgili müşteri ürününü yükseltirse/düşürürse, ilgili ortağımız yeni ürünün komisiyon farkı ilerli ücretlendirmelerde yansıyacaktır. Elde edilmiş komisyon ücretleri yeni ürünlerden etkilenmez. Yükseltme/düşürme sıparişinde komisyon ücreti ödenmez. Tek seferli komisyonlara eklenmez.

Paramı nasıl hesabıma çekebilirim?

Bir satış ortağının bakiyesi, satış ortağı ödeme eşiği tutarına ulaştığında, müşterinin ortaklık sayfasında çekim isteği göndermek için bir buton görünür. Lütfen o linke tıklayın ve isteğinizi işleme koyalım.

Nasıl çalışır?

Ortaklık kimliğiniz URL'de belritilmiş olduğundan emin olduğunuz anda internet sayfamıza müşterilerinizi yönlendiriniz orneğin https://client.smartseohosting.com/aff.php?aff=XXXX - Bilgisayarlarına bir çerez (1 yıllık) yerleştireceğiz. Eğer siparişi tamamlarlar ise, komisyonunuzu alacaksınız. Tıpkı bunun gibi. İnternet sayfanıza bannerlar yerleştirebilrisiniz veya örneğin ortaklık bağıntınızı Facebook veya Twitter durumunuzda paylaşabilirsiniz.

Para birimim USD değildir - hala yer alabilir miyim?

Tabii ki, fakat unutmayın ki tüm komisyonların ödemesi USD olarak gerçekleşir.

Peki, eğer alıcı birden fazla sıparş verirse?

Her biri için komisyon alacaksınız -Çerezler bilgisayarlarında kaldığı müddetçe, satış ortağı komisyonunuzu alacaksınız.