Akıllı SEO Barındırma Blog Listesi

Sayfa 6

KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM İSTİLASINI KIRAN WORDPRESS WEB SİTELERİ

Malipoet WordPress eklentisindeki saldırıya açıklık, bilinen bir kötü amaçlı yazılım istilasına neden olmuştur. Kötü amaçlı yazılım istilası ile gelen saldırı kurnazca hacklenmiş siteye spam için bir geçit bulmaya çalışır. Bu sonunda, web sitenin kırılmasına sebep olur ve yoğunlaştığı yer de tam olarak güncelliğini yitirmiş veya zayıf admin şifresi olan WordPress siteleridir.

input Daha Fazlası
Müşterilerimizin bütün alanları için ücretsiz SSL sertifikası

Ağustos 2014’te, Google SSL ve https’yi bir sıralama sinyali olarak göreceğini bildirdi. Bu duyuru, Google’nin yaptığı duyurular içerisinde herkes tarafından uygulanabilecek şekilde bir faktörü açık bir şekilde belirttiği bir kaç duyurudan biridir. Biz de dahil olmak üzere bir çok şirket, bütün web sayfalarını https altında erişilebilecek şekilde yaptı ve bu faktörden yararlandı.

input Daha Fazlası
Akıllı SEO Barındırma ağına büyük yükseltme

Bugüne kadarki en büyük genişlemelerimizden birinde Smart SEO Hosting, dünyanın her yerinden 30'dan fazla yeni veri merkezinde varlığını kanıtladı. İşte bu yeni genişlemenin ne olduğunu ve neden bizim kadar heyecanlı olmanız gerektiğini açıklayacağımız bu blog gönderileri.

input Daha Fazlası
Google Deindexing'den Kaçınmak İçin Teknik Notlar

Bu, Google deindexation ve bundan nasıl kaçınılacağıyla ilgili makale dizimizdeki 3. makalemiz.

input Daha Fazlası
Bloğunuzu deindekslenmeden korumak için yapmanız gereken içerik eylemleri

Bu, alanlarınızın Google deindekslenmesinden nasıl kaçınılacağı ile ilgili olarak 4 gönderilik serimizin ikinci makalesidir.

input Daha Fazlası
Google deindexing probleminden nasıl kaçınılır - sıfır ayak izi seo sırları

SEO uzmanları için en büyük problemlerden birisi de alanlarının Google tarafından deindekslenmesidir. Özel blog ağınız için iyi bir alana iyi para ödediniz ama bir kaç ay sonra Google alanınızı deindeksledi ve bu alana harcadığınız onca zaman ve para boşa gitti.

input Daha Fazlası
Panda İçeriğinizin Kalitesini Nasıl Ayırt Eder?

Google içeriğinizi okumak için gerçek insan kullanarak patentli öğrenme makinesi teknikleri kullanır ve sitenizin kalite kontrölü geçip geçmediğini görmek için bir çok soruyu cevaplar.

input Daha Fazlası