Doğru Ghost Blogger'ı işe aldığınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

Belki de blogunuz için çok sayıda güçlü fikriniz var ama oturup yazmaya, hatta yönetme sorununa ayak uyduracak vaktiniz bile yok; Bu, blogunuzu kapatıp fikrinizi unutacağınız anlamına mı geliyor? Numara! Hayalet bir blog yazarının resme girdiği yer burasıdır.

Bir hayalet blogcu size marka bilinirliğinizi artırma, hedef kitlenizle etkileşim kurma, büyüme ve potansiyel müşteriler oluşturma, satışları ve web sitenize trafik çekme şansı verir. Hayalet blog yazarı, sizin adınıza gönderiler yazan ve yayınlayan, ancak fikrin ve gönderinin sahibi olarak adınızı koruyan kişidir.

Hayalet blogcuların kullanımına karşı çeşitli tartışmalar var. Profesyonel olmayan, asılsız, aldatıcı ve her türlü olarak adlandırıldı. Ancak bu, web sitesi sahipleri ve blog yazarları için mükemmel bir iş fikri olduğu gerçeğine meydan okumaz. Bugün şirketler, harika içerikler yazmalarına ve kâr elde etmelerine yardımcı olmaları için bu hayalet blogcuları işe alıyor.

Web siteniz veya blogunuz için doğru hayalet blogger'ı seçtiğinizden emin olmak için buradayım. Ancak, bu nasıl mümkün olabilir? İşte başlamak için birkaç ipucu:

Altın için git:

Her gün bulabilecekleri en ucuz yazarları kiralamak isteyen insanlarla karşılaşıyorum. Kaliteden çok maliyetle ilgileniyorlar. Serbest çalışan bir hayalet blogcu ararken ucuz olduğunuzda, oyunda en iyisini bulamayacaksınız. Sonunda, standart bir İngilizce diline bile sahip olmayan bir blog yazarı olabilirsin. Ancak, altın için gittiğinizde, bu daha yüksek oranlara sahip iyi hayalet blogculardır, blogunuz için en iyisini elde edersiniz veya

İşe başlamadan önce konuşun ve açıklayın:

Hayalet blogcunuzun entelektüel konularını sizin adınıza yayınlayacağını unutmayın. Sizin ve markanız için bu anlamı tam olarak anladığından emin olun. Uygun bir şey üretebilmek için markanızı yeterince iyi tanıması da önemlidir.

Numune isteyin:

Örnekler istemezsen bir yazarın ne kadar iyi olduğunu başka nasıl bilebilirsin? Eski işleri isteyin. Hataları kontrol edin. İntihal için çapraz kontrol. Her iyi blog yazarının size gösterecek bir şeyi olmalıdır.

Kolayca iletişim kurabileceğiniz birini işe alın:

Her iş ilişkisinde iletişim anahtardır. Kendinize iş zamanı başladığında ortadan kaybolmayan bir Ghost blog yazarı bulun. Acil durumlarda her an ulaşabileceğiniz birini işe alın. Hayaletlerinizi arayabilmeniz veya e-posta gönderebilmeniz önemlidir ve kendilerini rahatsız hissetmezler. Bu şekilde onlarla çalışmanız kolaylaşır.