Cloud Linux


Diğer Hosting Hizmetleri

CloudLinux, büyük stres altında bile sunucularınızı çalıştırır ve müşterilerinizi mutlu eder. Çünkü her kullanıcıya kendi Hafif Sanallaştırılmış Ortam'ını (LVE) ve belli miktarda kaynağını ayırır. Bir müşteri aniden fazla trafik aldığında negatif sonuçlardan sadece bu müşteri etkilenir.

CloudLinus VS/ Geleneksel Paylaşımlı Hosting Ortamları

Geleneksel paylaşımlı hosting ortamları bireysel müşterilerin kaynak depolamasının üzerinde kontrolü yoktur. Eğer aniden müşterilerden biri büyük miktarda trafik oluşturursa, kötü amaclı bir yazılıma veya sunucu saldırısına maruz kalırsa, sunucudaki tüm müşteriler etkilerine maruz kalır ve hızları yavaşlar.

CloudLinux her müşteriyi izole eder böylece durum ne olursa olsun, müşteri kendilerine tahsis edilen kaynakları aşamaz. Ani bir kaynak aşımı esnasında diğer müşteriler bu durumdan etkilenmez!

Az Görünür Ortam Limitleri

CloudLinux teknolojisi İşlemci, İO, Hafıza, İşlem Sayısı ve Mevcut Bağılantı limitleriniz için size tam kontrol olanağı sunar. Müşterilerimizin isteklerini karşılamak adına tüm olanaklarımızı sunarken, kötü amaçlı kullanıcıları otomatik olarak sınırlarız ve engelleriz. Ayrıca paket başına limit tabanı oluşturabilirler. Yeni satış, daha güçlü İşlemci ve hafıza ile paket oluşturma ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını sunabilme fırsatlarının keyfini çıkarınız.

MySQL Düzenliyicisi

"MySQL Governor", paylaşımlı hosting ortamlarında MySQL kullanımını izlemek ve yönetmek için bir dizi uygulamadır. İzleme, her MySQL işeminin kaynak kullanım istatistikleri üzerinden yapılır. Yeni "MySQL Governor", işlemci ve disk kullanımlarını anlık ve kesin olarak takip etmektedir. Bu tarz gerçek zamanlı istatistikler ile, sistem kaynaklarını suistimal edenleri anında tespit edebilir ve sınırlandırabiliriz.

CageFS

CageFS herbir müşteriyi eşsiz bir biçimde kapsayan bir sanal kişiye-özel sistem dosyasıdır, bu sistem dosyası birbirini ve özel bilgilerini görüntüleyebilmelerini engeller. Buna ek olarak, CageFS yoğunluk oluşturan eylemler ve izinsiz bilgi elde etme gibi bir çok siber saldırılarını da engeller. Bu yenilik müşterileriniz için tamamen transparandır ve yönetim dosylarını değiştirmelerine ihtiyaç yoktur.

PHP Seçiçisi

Yeni CageFS aracı ile her müşteri kullanmak istediği özelleştirilmiş modülünü ve PHP versiyonunu seçebilir. Ve CloudLinux PHP'nin hızlıca güncellenmesini sağlar böylece internet sayfalarını daha güvenli yapar ve müşteri memnuniyetini artırır.