Nasıl yardım edebiliriz?

Sitem yalnızca boş / beyaz bir sayfa gösteriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Amy Flakelar
Tarafından yazılmıştır
Amy Flakelar

Hem PHP hataları hem de veritabanı hataları, WordPress topluluğunda yaygın olarak WordPress White Screen of Death (WSOD) olarak bilinen beyaz bir ekran, bilgi içermeyen boş bir ekran olarak görünebilir.

Çaresiz önlemler alınmadan önce, WordPress beyaz ölüm ekranının birçok nedeni vardır:

Eklentiler uyumluluk sorunlarına neden olur.

 1. Yönetim Ekranlarına erişiminiz varsa, tüm eklentileri devre dışı bırakmayı ve ardından bunları tek tek yeniden etkinleştirmeyi deneyin.
 2. Ekrana erişemiyorsanız, FTP aracılığıyla web sitenize giriş yapın.
 3. wp-content/plugins klasörünü bulun ve plugins klasörünü plugins_old olarak yeniden adlandırın. Bu, tüm eklentilerinizi devre dışı bırakacaktır. Eklentileri manuel olarak devre dışı bırakma hakkında daha fazla bilgiyi Sorun Giderme SSS bölümünde bulabilirsiniz.

Temanız sorunlara neden olabilir.

 1. Bu, özellikle yeni bir temayı etkinleştirdikten veya WordPress ağında yeni bir site oluşturduktan sonra beyaz bir ölüm ekranı yaşıyorsanız olması muhtemeldir.
 2. Yönetim Ekranlarına giriş yapın ve varsayılan WordPress 26 temasını etkinleştirin /themes /twentysixteen/){rel=“nofollow”}.
 3. Yönetici ekranına erişemiyorsanız, web sitenize FTP gönderin ve /wp-content/themes/ klasörüne gidin. Etkin temanın klasörünü yeniden adlandırın.

Tema dizininiz kaybolmuş veya yeniden adlandırılmış olabilir.

 1. Bu, yerel bir geliştirme ortamı yaratan ve kaybolabilecek veya yeniden adlandırılabilecek bir temaya (veya tema dizinine) işaret eden bir veritabanını klonlayan geliştiriciler için yaygındır.
 2. Bu çözümü test etmek için wp-login.php veya /wp-admin/'e erişmeyi deneyin.
 3. Bir şey görürseniz, konuyla ilgili olduğunun iyi bir göstergesidir.
 4. Yönetici olarak oturum açın ve ön ucu görüntülemeye çalışın, şu şekilde bir WordPress hata mesajı görmelisiniz: ‘{theme-name}’ tema dizini mevcut değil.
 5. Bunu, yönetici tarafında temaları değiştirmek, dizinleri yeniden adlandırmak veya wp_options’da “tema” ve “stil sayfası” kayıtlarını düzenlemek dahil olmak üzere çeşitli şekillerde düzeltebilirsiniz.

WP_DEBUG özelliği genellikle ek bilgi sağlar.