Smart SEO Hosting Blog

YORULDUNUZ MU? BU 7 E-POSTA İLE PAZARLAMA İSTATİSTİĞİ SİZE UMUT VERECEK

Yıllardır, e-postanın ve e-posta ile pazarlamanın işinin bittiği söylenir. Pazarlamacıların dramtik doğası bazen çok kuvvetli olabilir. Yeni bir pazarlama taktiği (mobil pazarlama veya sosyal medya pazarı) görür görmez hemen bir önceki taktiğin öldüğünü söylerler. E-posta ile pazarlama eskiden olduğu gibi hala hayatta olduğu için bu düşünce abestir.

KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM İSTİLASINI KIRAN WORDPRESS WEB SİTELERİ

Malipoet WordPress eklentisindeki saldırıya açıklık, bilinen bir kötü amaçlı yazılım istilasına neden olmuştur. Kötü amaçlı yazılım istilası ile gelen saldırı kurnazca hacklenmiş siteye spam için bir geçit bulmaya çalışır. Bu sonunda, web sitenin kırılmasına sebep olur ve yoğunlaştığı yer de tam olarak güncelliğini yitirmiş veya zayıf admin şifresi olan WordPress siteleridir.

Müşterilerimizin bütün alanları için ücretsiz SSL sertifikası

Ağustos 2014’te, Google SSL ve https’yi bir sıralama sinyali olarak göreceğini bildirdi. Bu duyuru, Google’nin yaptığı duyurular içerisinde herkes tarafından uygulanabilecek şekilde bir faktörü açık bir şekilde belirttiği bir kaç duyurudan biridir. Biz de dahil olmak üzere bir çok şirket, bütün web sayfalarını https altında erişilebilecek şekilde yaptı ve bu faktörden yararlandı.

Bloğunuzu deindekslenmeden korumak için yapmanız gereken içerik eylemleri

Bu, alanlarınızın Google deindekslenmesinden nasıl kaçınılacağı ile ilgili olarak 4 gönderilik serimizin ikinci makalesidir.

Google deindexing probleminden nasıl kaçınılır - sıfır ayak izi seo sırları

SEO uzmanları için en büyük problemlerden birisi de alanlarının Google tarafından deindekslenmesidir. Özel blog ağınız için iyi bir alana iyi para ödediniz ama bir kaç ay sonra Google alanınızı deindeksledi ve bu alana harcadığınız onca zaman ve para boşa gitti.

Panda İçeriğinizin Kalitesini Nasıl Ayırt Eder?

Google içeriğinizi okumak için gerçek insan kullanarak patentli öğrenme makinesi teknikleri kullanır ve sitenizin kalite kontrölü geçip geçmediğini görmek için bir çok soruyu cevaplar.

Basın Bülteni Web Sitelerinde Panda 4.0 Yeni Sürüm Etkileri

Google'nin Panda 4.0 sürümü bir çok Basın Bülteni Web Sitesini etkiledi. 20 Mayıs 2014'te piyasaya çıktı ve bir çok Arama Motoru Uzmanını yükseltti ve Basın Bültenleri şoka uğradı.