Skip to content

tanım: SEO Sunucu ve Akıllı SEO Sunucu tekliflerini kapsayan howto, düküman ve rehberler.

İçindekiler

Başlangıç

Bu bütün yeni müşteriler için mutlaka okunması gereken bir belgedir. Bu rehberde, hesabınızı oluşturmanızı bütün yönleri ile inceliyoruz. Ayrıca bu hizmetin geleneksel cPanel sunucusundan farklılıklarını da açıklıyoruz.

Eğer geleneksel bir SEO Sunucu sağlayıcısından geliyorsanız veya hizmetlerimizi daha önce hiç kullanmadıysanız, bu belgedeki bilgileri değerli bulabilirsiniz.

Geleneksel SEO Sunucusu v Akıllı SEO Sunucusu

Geleneksel SEO Sunucusu veya C-Sınıf SEO Sunucu farklı Google patentlerine dayanan bir web sunucusu teklifidir. Ne yazık ki, hiç bir SEO Sunucu sağlayıcısı hizmetlerini Google algoritmasındaki en son değişikliklere göre güncellemedi. Sonuç olarak, bir çok SEO kuruluşu kendi PBN'lerinin tamamını bir gecede deindekslenmiş halde buldu ve bütün değerli alanlarını kaybettiler.

Geçen 6 yılda, Akıllı SEO Sunucu müşterilerinin işlerini korumak için güvenli çözümler sağladı. Bu rehber geleneksel SEO sunucusunun olumsuz etkilerini incelemektedir ve Akıllı SEO Sunucunun bütün bu sorunların üstesinden nasıl geldiğini açıklamaktadır.

Akıllı SEO Sunucusu Teklifleri Açıklaması

Daha detaylı bir Akıllı SEO Sunucusu sıfır ayak izi teklifi.

IPv6 SEO Sunucu Rehberi Guide

İlk ve tek IPv6 SEO Sunucusu sağlayıcısı olarak, bu rehber sitelerinize IPv6 eklemenin bütün faydalarını inceler. Ayrıca sadece bu teknoloji ile uyumlu olan yeni konseptlerden bahsedeceğiz.

PBN En İyi Uygulamalar Rehberi

Başarılı bir SEO işi için güçlü bir PBN gerekir. Without PBN olmadan yüksek yetkili backlink'lere erişemezsiniz ve müşterilerinizin sıralamalarında anlamlı değişiklikler yapamazsınız..

Bu rehber PBN'nizi nasıl oluşturup koruyacağınızdan bahseder.

Google Deindeksing'den Kaçınma Rehberi

Başarılı bir PBN sadece ilişkili kalmayan yüksek değerli web siteleri olan bir ağdır. Zamana karşı ve Google'ın öfkesine karşı dayanabilir.

Sıfır Ayakizi Rehberi

On Page SEO Rehberi

Süresi Dolmuş Alan Rehberi

Adsense En İyi Uygulamalar Rehberi

E-posta Pazar Rehberi

CloudLinux (Hizmet Kişiselleştirme) Rehberi

Ad Sunucusu Kayıt Rehberi

Extreme SEO Hosting Paneli Rehberi

Extreme SEO Hosting paneli ücretsiz VPS hediyesi ile birlikte gelen ön yüklenmiş kurum içi bir paneldir. Burada dökümantasyonunu bulabilirsiniz.

Mini-Howtos

Küçük günlük howto belgelerinin bir listesi.

Onarım Rehberi

Bu en çok tekrar eden problemlerin çözümleri ile birlikte verilmiş bir listesidir. Eğer bunu okuyorsanız, artık muhtemelern teknik destek ekibimize ihtiyaç duymayacaksınız :)