Akıllı SEO Barındırma Blog Listesi

Sayfa 3

Seri Şikayetçi Yönetimi 101

Farklı türde müşteriler vardır ve bir süredir bu işte olduğunuz göz önüne alındığında, hepsi olmasa da çoğuyla tanışırsınız. Bununla birlikte, bir tür müşteri, hepsinden daha sinir bozucu olanıdır ve bir sebepten dolayı “seri şikayetçiler” olarak adlandırılırlar. Ne yaparsan yap, şikayet edecek bir şey bulurlar. Ve en kötü kısmı? Onlar müşteri ve siz HALA onların şikayetleriyle uğraşmak zorundasınız!

input Daha Fazlası
Ödeme Yaparak Daha Fazlasını Elde Etme: PPC Reklamlarını En Üst Düzeye Çıkarma

Tıklama başına ödeme reklamları, bir bakıma site etkinliğini satın almaktır. Bu reklamları yazmayı denediyseniz, bunun ne kadar baş ağrısı olabileceğini biliyorsunuzdur. Etkisiz reklamların maliyeti yüksek olduğundan, işinizin iyi olduğundan emin olmalısınız. Reklamlar çarpıcı olmalı, ancak reklam bir ziyaretçi çektiğinde karşılığında bir şey alabilmeniz için içeriğin de faydalı olması gerekir. Basitçe söylemek gerekirse, mükemmellik olmasa da mükemmellik talep edilir. Bir hata yapmak size kelimenin tam anlamıyla mal olacak.

input Daha Fazlası
Mobil Web Sitesi Ne Olmamalıdır?

Zamanın hızlı, hareket halindeyken trendi, dünyaya mobil erişim gerektiriyor ve elinizdeki cihaz tam da bunu yapıyor. Yavaş yavaş, bilgisayarlar eski hale geliyor ve yakında cep telefonları web’e erişirken kullanılan ana cihaz olacak. Zaten olabilir aslında.

input Daha Fazlası
İş Blogu Katilleri

Bloglara aşina olduğunuzdan oldukça eminim, ancak nasıl oluyor da orada çok fazla iş blogu görmüyorsunuz? Bunun nedeni, 5 blogdan 4’ünün çökmesidir. Ve bu daha 5 gönderiye bile ulaşmadan! IBM’e göre, %80 gibi şaşırtıcı bir başarısızlık oranı iş bloglarının karşılaştığı sorundur.

input Daha Fazlası
Gişe rekorları kıran Basın Bültenleri ve Nasıl Yapıldıkları

Bazıları için basın bültenleri geçmişte kalmış gibi görünebilir, ancak bu araç hala bir şirketin halkla ilişkiler stratejisinde önemli bir rol oyuncusu olabilir. Oyun fark edilmekle ilgilidir ve iyi bir basın açıklaması hile yapar. Doğru kullanın ve bazı medya kapsamına bir bilet indirebilir.

input Daha Fazlası
İşletmeniz İçin Instagram'ı Kullanma

80 milyondan fazla kullanıcıda, günlük 5 milyondan fazla fotoğraf yükleniyor, bu toplamda 4 milyarı aşıyor ve saniyede ortalama yaklaşık 600 beğeni ve 80’den fazla yorumla zirveye ulaşıyor, Instagram gerçekten de ağır bir ağırlık.

input Daha Fazlası
Blogcularla İlişkiler Kurmak İçin Basit Bir Kılavuz

Bloglama ve etkisi hiçbir zaman bugünkü kadar büyük olmamıştı ve bir işletme sahibiyseniz yapılacak en akıllıca şey, onların sahip olduğu etkiden yararlanmaya çalışmaktır. Küçük blogcuların bile onları takip eden binlerce insanı vardır ve bu, blogcu reklam vermenize yardımcı olursa ürününüz hakkında bilgi alacak binlerce potansiyel müşteri anlamına gelir.

input Daha Fazlası